Opolska eSzkoła, szkołą ku przyszłości

Raport z badań oczekiwań profilaktycznych pracowników szkół i rodziców - użytkowników projektu „Opolska eSzkoła, szkołą ku przyszłości”

Raport do pobrania:

źródło: http://umwo.opole.pl/docs/wnioski/raport_potrzeby_profilakt.pdf

Poprawiony: poniedziałek, 01 września 2014 11:47

Awaria platformy głównej portalu Opolska eSzkoła

Email Drukuj PDF

W związku z awaria na platformie głównej portalu Opolska eSzkoła na pulpitach użytkowników serwerów zostały umieszczone ikonki:

- Dziennik Lekcyjny – pozwalający na bezpośredni dostęp do Dziennika Lekcyjny za pomocą loginu i hasła,

- Dziennik Karta - pozwalający na bezpośredni dostęp do Dziennika Lekcyjny za pomocą karty chipowej,

- UONET – dostęp do aplikacji zarządzania szkoła (Sekretariat, itp.) dostępny za pomocą loginu i hasła,

- UONET karta – dostęp do aplikacji zarządzania szkoła (Sekretariat, itp.) dostępny za pomocą karty chipowej.

Za utrudnienia przepraszamy, mając nadzieję iż powyższe rozwiązanie pozwoli Państwu na łatwiejszy i szybszy dostęp do aplikacji.

Zmiana adresu mailowego POLPAK

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do informacji przekazanej nam przez Orange Polska informujemy, że od dnia 06 maja 2013 roku zostaje wyłączony obowiązujący obecnie adres do zgłaszania awarii: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Uruchomiony został nowy adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. który od 06 maja będzie jedynym obowiązującym adresem do zgłaszania usterek. Jednocześnie przypominamy aby w trakcie zgłaszania awarii dopisywać DW serwis RCRE którego adres pozostaje bez zmian.

Poprawiony: piątek, 19 kwietnia 2013 07:33

Oświadczenia o przestrzeganiu trwalosci projektu

Szanowni Państwo,
Przypominamy, iż zgodnie z zapisami umowy partnerskiej §18 ust. 2 Partner Projektu (JST) zobowiązany jest do dostarczenia Liderowi do dnia 20 stycznia każdego roku oświadczenia o przestrzeganiu trwałości projektu.
W związku z powyższym prosimy wszystkie samorządy o złożenie oświadczenia za rok 2013 i dostarczenie powyższego dokumentu do RCRE.
Wzór oświadczenia był publikowany na naszej stronie pod adresem:

Poprawiony: piątek, 03 stycznia 2014 12:31

Opinie polskich rodziców na temat nowoczesnych technologii w szkołach 2014

Email Drukuj PDF

Wyniki ankiety do pobrania w formacie pdf:

Poprawiony: środa, 25 czerwca 2014 11:25

Strona 1 z 9

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu województwa opolskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 „inwestujemy w Twoją przyszłość”.

Projekt pn. „Opolska eSzkoła, szkołą ku przyszłości”, Decyzja o dofinansowaniu nr RPOP.02.02.00-16-020/09-00 z dnia 28.06.2010r.,
dofinansowany w ramach RPO WO 2007-2013, Działanie 2.2 Moduły informacyjne, platformy e-usług i bazy danych
Projekt pn „Opolska eSzkoła, szkołą ku przyszłości”-etap II, Decyzja o dofinansowaniu nr RPOP.02.01.00-16-006/10-00 z dnia 07.09.2010r.,
dofinansowany w ramach RPO WO 2007-2013 Działanie 2.1 Infrastruktura dla wykorzystania narzędzi ICT