Nauczyciel i rodzic w jednym...

Docierają do nas informacje o problemach w logowaniu użytkowników którzy zatrudnieni są  w szkole, a jednocześnie w innej placówce mają dziecko i widnieją w systemie jako opiekun.

Przypominamy zatem, że każdy użytkownik systemu jest identyfikowany w nim po numerze PESEL. Numer ten jest  kluczem do którego dopisywane są dodatkowe składowe takie jak imię, nazwisko, czy e-mail. I to właśnie adres e-mail jest elementem który najczęściej stwarza problem dlatego, że podawane są różne adresy jako adresy prywatne. Następuje wtedy sytuacja, że jeden użytkownik ma w systemie dwa różne adresy i system przy próbie odzyskiwania hasła zaczyna szaleć.

Prosimy zatem o podawanie jednego i tego samego adresu e-mailowego zarówno w kadrach w Państwa miejscu zatrudnienia, jak i w szkole w której uczy się Państwa dziecko.